Využite zľavu 10% po registrácií

SOLENÉ BOILIES 16mm

Značka: BAIT MAKER TEAM

Dostupné v 3 príchutiach  

Variant:
Dostupnosť Skladom (5 ks) Skladom (5 ks) Skladom (4 ks) Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
23.7.2024 23.7.2024 23.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: BM207263 BM207249 BM207256 Zvoľte variant
€14,40
SOLENÉ BOILIES 16mm
Značka: BAIT MAKER TEAM
20 rokov skúseností
20 rokov skúseností
Dlhoročná história
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 70€
Garancia doručenia
Garancia doručenia
Nepoškodeného tovaru
Široký sortiment
Široký sortiment
Všetko na jednom mieste

Haragos Voros – Silno Korenisté

Popularita používania korenistých boilies v 21. storočí je nespochybniteľná ,  aj kvôli tomu pri výrobe tejto príchute sme posunuli našu latku na nekompromisnú úroveň. Nájdete tu len tie najlepšie rybacie múčky a originálnu Robin red príchuť. Pri výrobe boli použité komponenty ktoré sú rýchlo rozpustné vo vode , práve pre rybárov ktorí majú len pár hodín času stráviť pri vode , avšak hladina bielkovín použitá pri tejto návnade je tak precízne vypočítaná že nie je problém pre boilies správne fungovať vo vode aj pri dlhšej rybačke.  Práve tieto vlastnosti poukazujú na to že sa jedná o prémiový produkt a o dobe záruky sa postaralo špeciálnou technikou ktorá spočíva vo viac fázovom zasolení.

 

Boilies sú určené na krátku až strednú rybačku.

 

Hmotnosť: 800g

 

Varianty : 16mm, 20mm, 24mm

 

Čierna perla – medzi rybármi takzvaná „Kráľovná STEAKOV “ sa pýši veľkým podielom mäsových a rybacích enzýmov . Pri výrobe týchto Boilies boli použité rôzne kombinácie rybích múčok, amino prísad a kombinácia hemoglobínov vďaka čomu sa  stvorila nástraha ktorej vie odolať len málo fúzačov v revíry. Pri precíznej výrobe sme veľmi dbali na to, aby pomer amino-prísad bol rovnomerný v nástrahe kvôli tomu aby aj pri dlhom rybárčení neboli boilies podozrivé pre ryby.

 

V návnade je použité veľké množstvo enzýmov z chobotnice a melasy ( prírodný cukor), práve tieto komponenty a boostre vyzdvihli naše boilies na väčšiu úroveň a o dobe záruky sa postaralo špeciálnou technikou , ktorá spočíva vo viac fázovom zasolení.

 

Boilies sú určené na dlhšiu rybačku.

 

Hmotnosť : 1kg

 

Varianty : 16mm, 20mm, 24mm

 

Hruška - univerzálne boilies bez obsahu ryacej múčky, vyrobená výhradne s rastlinných a živočíšnych bielkovín z radu Bait Maker. Keďže neobsahuje rybiu múčku, má vďaka svojmu materiálovému zloženiu veľmi vysokú biologickú hodnotu. Pri boiliesoch zohrávajú kľúčovú úlohu rastlinné aj živočíšne bielkoviny. Obsahuje veľké množstvo vo vode rozpustných látok, ktoré po kontakte s vodou nepretržite vysielajú kŕmiacim sa kaprom  signály, že sa v okolí  nachádza prirodzená potrava. V guličke nie sú oleje a tuky, rôzne lepidlá, ktoré by v studenej vode zamrzli a kvôli tejto vlastnosti by sa návnada uzavrela, takže sa nám do rúk dostane pravá štvorsezónna nástraha. Okrem mliečnych bielkovín a rastlinných ingrediencií boilies obsahuje aj rôzne krmivá pre vtáky a piškótové omrvinky. Pre zatraktívnenie sú okrem betaínu aj rôzne cukry, zodpovedný je lyzín a metionín, to sa spája so šťavnatou vôňou zrelých hrušiek. Konzervácia je vďaka špeciálnemu viacfázovému soleniu.
Neobsahuje žiadne konzervačné látky.

Boilies je dostupné v 800 gramových baleniach, veľkosti 16, 20, 24 mm v príchutiach: Vackor (sladká, hruška), Haragos Vörös (pikantná, pálivá), Black Pearl (ryba).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: